Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
Sztandar i Kompania Honorowa KP PSP w Mielcu
foto1
KP PSP Mielec
foto1
UWAGA ! "Cichy zabójca"
foto1
Walka z żywiołem – Nasza specjalność
foto1
Święto Niepodległości 11 Listopada


998

Zmiana rozmiaru czcionki:

divider

INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA

     Komenda Powiatowa PSP w Mielcu zamieszcza w poniższym dokumencie pdf. informacje o wyniku postępowania dot.: „Świadczenia usług medycznych z zakresu badań profilaktycznych strażaków oraz pracowników cywilnych komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu".

Informacja o wyniku postępowania

       Informacje o wyniku postępowania zamieszczono również w Biuletynie Informacji Publicznej KP PSP w Mielcu w dziale: Przetargi/Ogłoszenie o wyniku przetargu/Świadczenia usług medycznych dla KP PSP Mielec, w tym miejscu.

divider

ŚWIADCZENIE USŁUG MEDYCZNYCH Z ZAKRESU BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH
STRAŻAKÓW ORAZ PRACOWNIKÓW CYWILNYCH
KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W MIELCU

      Komenda Powiatowa PSP w Mielcu zamieszcza w poniższych załącznikach komplet dokumentów ogłoszenia dot.: „Świadczenia usług medycznych z zakresu badań profilaktycznych strażaków oraz pracowników cywilnych komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu".

Ogłoszenie o planowanym zakupie

Załącznik nr 1: Formularz ofertowy

Załącznik nr 2: Oświadczenie dot. spełnienia warunków udziału w postępowaniu

Załącznik nr 3: Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia z postępowania

Załącznik nr 4: Umowa

     Ogłoszenie zamieszczono również w Biuletynie Informacji Publicznej KP PSP w Mielcu w dziale: Przetargi/Ogłoszenie o przetargu/Świadczenia usług medycznych dla KP PSP Mielec, w tym miejscu.

divider

INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA

     Komenda Powiatowa PSP w Mielcu zamieszcza w poniższym dokumencie pdf. informacje o wyniku postępowania dot.: Świadczenia usług sprzątania pomieszczeń komendy powiatowej PSP w Mielcu

 

Informacja o wyniku postępowania

       Informacje o wyniku postępowania zamieszczono również w Biuletynie Informacji Publicznej KP PSP w Mielcu w dziale: Przetargi/Ogłoszenie o wyniku przetargu/Świadczenia usług sprzątania pomieszczeń komendy powiatowej PSP w Mielcu, w tym miejscu.

divider

 ŚWIADCZENIE USŁUG SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ KOMENDY POWIATOWEJ
PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W MIELCU

      Komenda Powiatowa PSP w Mielcu zamieszcza w poniższych załącznikach komplet dokumentów ogłoszenia dot.: "Świadczenia usług sprzątania pomieszczeń komendy powiatowej PSP w Mielcu".

 Ogłoszenie o planowanym zakupie

Formularz ofertowy

Oświadczenie

Umowa wzór

    Ogłoszenie zamieszczono również w Biuletynie Informacji Publicznej KP PSP w Mielcu w dziale: Przetargi/Ogłoszenie o przetargu/Świadczenia usług sprzątania pomieszczeń komendy powiatowej PSP w Mielcu, w tym miejscu.

divider

TLENEK WĘGLA

HYMN I FLAGA RP

SYSTEM OSTRZEGANIA

2.1

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

LICZNIK ODWIEDZIN

0180457
DziśDziś139
WczorajWczoraj273
Ten tydzieńTen tydzień877
Ten miesiącTen miesiąc6015
WszystkichWszystkich180457