Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
Sztandar i Kompania Honorowa KP PSP w Mielcu
foto1
KP PSP Mielec
foto1
UWAGA ! "Cichy zabójca"
foto1
Walka z żywiołem – Nasza specjalność
foto1
Święto Niepodległości 11 Listopada


998

Zmiana rozmiaru czcionki:

NABÓR DO SŁUŻBY PRZYGOTOWAWCZEJ W PSP

bloggif 5756060aae4bb

kreska1

 OGŁOSZENIE O NABORZE DO SŁUŻBY

      Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Szczegółowe informacjie dotyczące procesu kwalifikacji związanego z przyjęciem do służby w Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono również w BIP KP PSP w Mielcu, oraz w poniższych załącznikach pdf.

OGŁOSZENIE O NABORZE DO SŁUŻBY

OGŁOSZENIE O NABORZE DO SŁUŻBY W PSP

            Poniżej szczegółowa informacja zamieszczona w Rozporządzeniu MSWiA z dnia 21 grudnia 2015r. - w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w PSP.

Informacja dot. postępowania kwalifikacyjnego

INFORMACJA DOT POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO

        Poniżej do pobrania druk "Zaświadczenie lekarskie" potwierdzający zdolność kandydata do wykonania ćwiczeń fizycznych podczas naboru do służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Zaświadczenie lekarskie

ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE

      Poniżej do pobrania druk "Oświadczenie o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, o niekaralności za przestępstwo, o korzystaniu z pełni praw publicznych" potwierdzający zdolność kandydata do wykonania ćwiczeń fizycznych podczas naboru do służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Oświadczenie o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, o niekaralności za przestępstwo, o korzystaniu z pełni praw publicznych

OŚWIADCZENIE

kreska1

       Informacje o naborze do służby zamieszczono również w Biuletynie Informacji Publicznej KP PSP w Mielcu w dziale: Nabór do służby/Ogłoszenie i kryteria naboru do służby/Ogłoszenie i kryteria naboru do służby - 2018r., w tym miejscu.

kreska1

TLENEK WĘGLA

HYMN I FLAGA RP

SYSTEM OSTRZEGANIA

2.1

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

LICZNIK ODWIEDZIN

0180456
DziśDziś138
WczorajWczoraj273
Ten tydzieńTen tydzień876
Ten miesiącTen miesiąc6014
WszystkichWszystkich180456